jorat
01 فروردین 1402 - 20:47

استاندار خراسان‌شمالی: باید از تمام ظرفیت‌ها برای رشد تولید استفاده کرد

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه تحقق شعار سال راهبرد عملی رشد اقتصادی است گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها در جهت رشد تولید و مهار تورم استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، عصر امروز محمدرضا حسین نژاد، استاندار خراسان‌شمالی در گفت‌وگو‌ با رسانه‌ها اظهارکرد: رهبر معظم انقلاب در فرمایشات خود به صورت دلسوزانه مسائل و راهبردهای اقتصادی را بازگو کردند و در همین راستا شعار امسال را «مهار تورم، رشد تولید» عنوان فرمودند.

وی گفت: هدفگذاری دولت در خراسان‌شمالی از این تاریخ بر مهار تورم و تولید برنامه‌ریزی خواهد شد و با چرخه تولید و اشتغال در نهایت جذب سرمایه گذار در راستای تحقق شعار سال و فرمایشات رهبر معظم انقلاب گام بر خواهیم داشت.

نماینده عالی دولت در خراسان‌شمالی افزود: همچنین در صدد هستیم تا با رفع موانع تولید در استان نسبت به اجرای فرمان رهبری پیشگام باشیم.

حسین نژاد در ادامه به شعار سال گذشته « تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» اشاره کرد و گفت: سال گذشته شرکت‌های دانش بنیان در جهت تحقق شعار سال فعالیت‌های کاربردی مناسبی داشتند و دولت نیز به خوبی از این شرکت ها حمایت کرد.

وی ادامه داد: ارتقای پارک علم و فناوری استان از سطح سه به سطح ۲ از جمله اقدامات شعار سال گذشته بود که امسال نیز باید در زمینه تولید راهبردهای مشخص ترسیم و در جهت کنترل تورم حرکت کرد.

پایان پیام/ز

منبع: فارس
شناسه خبر: 1103411